SPOZNAJTE NÁŠ PRÍBEH

Sme Andrej a Martin a poznáme sa celý život. Už od malička sme sa snažili niečo nové skúšať a objavovať. Toto naše zanietenie nás neopustilo ani v dospelosti a rozhodli sme sa s tým niečo urobiť.

Projekt Fedino vznikol v čase, keď sme hľadali nové smerovanie našich životov. Každý sme pracovali na iných projektoch, ale neustále sme rozmýšľali ako sa spojiť pre náš spoločný projekt. Hľadali sme niečo, kde sa môžeme kreatívne posúvať a neustále niečo nové vymýšľať. Dali sme hlavy dokopy a vymysleli sme Fedino.

Našim prvým produktom pre ktorý sme sa rozhodli boli postery. Videli sme nedostatok produktov, ktoré by sa nám v danej oblasti páčili. Keď sme si chceli kúpiť prvé postery pre nás na skrášlenie bývania tak sme nenašli žiadne, ktoré by sa nám páčili. Obaja sme vášniví turisti a preto naše prvé kroky smerovali práve do dizajnov tatranských vrchov a unikátov, ktoré poznajú takmer všetci. Vytvorili sme dizajny, ktoré prinášajú závan nového vetra a originality do tohto segmentu. Oslovili sme slovenských ilustrátorov a začali sme tvoriť prvé dizajny.

Po prvých úspechoch a neúspechoch sme zlepšili komunikáciu smerom ku zákazníkom a pripravili balenia, ktoré nepoškodia dizajny pri ich odosielaní. Poznáme kuriérske spoločnosti a niektoré nenakladajú s balíkmi v rukavičkách. Ďalším nápadom boli rámy, ktoré sme začali ponúkať našim klientom aby na jednom mieste našli naozaj všetko. Veď, keď si poster kúpite, radi by ste si ho zavesili aj na stenu.

Fedino vzniklo z túžby robiť niečo krásne, nové, ale inak

Všetky postery tlačíme na vysokogramážový papier Woodstock Betula 285g s 80% podielom recyklovaných vlákien a využívame najekologickejšiu latexovú tlač. Následne postery posielame v recyklovaných tubusoch s uzatvárateľným vekom aby sa nepoškodili pri preprave.

Týmto, ale náš príbeh nekončí a postupne pripravujeme ďalšie produkty, ktoré budú dostupné onedlho.