dievcenske nálepky na stenu

Aké nálepky na stenu pre dievčatá?

Ak chcete rozjasniť dievčenskú detskú izbu, výborným riešením sú nálepky na stenu. Tie majú množstvo pozitívnych vlastností. Sú maximálne bezpečné, dajú sa dať kedykoľvek dole a detskú izbu dokážu rozjasniť a zároveň aj zútulniť.

Nálepky na stenu patria medzi trendy súčasnej doby. Sú stále ,,IN“, a to najmä kvôli ich praktickej, ale aj estetickej stránke. Biele čisté steny do dievčenskej detskej izby nepatria. Preto sú výborným riešením nálepky na stenu, ktoré dokážu priestor rozjasniť. Ktoré patria medzi tie najviac obľúbené u dievčat?

Nálepky na stenu kvety

Má vaša princezná rada kvety? Určite tak ocení nálepky na stenu v podobe kvetín. Neváhajte si vybrať také farebné motívy, aby to ladilo aj s nábytkom v detskej izbe. Kvetiny patria medzi obľúbené motívy dievčat, ktoré takéto nálepky určite radi ocenia.

Nálepky na stenu zvieratá

Väčšina detí patrí medzi milovníkov zvierat, a to obzvlášť dievčatá. Ak budú mať na stene v detskej izbe nálepku psíka, mačky, slona alebo žirafy, určite ich to veľmi poteší. Na istú dobu im to môže aj nahradiť túžbu mať vlastné zvieratko.

Nálepky na stenu s menom

Veľmi estetickým prvkom do dievčenskej detskej izby je nálepka na stenu s menom. Vybrať si môžete z rôznych motívov písma, ich farby a veľkosti. Samozrejme, poradiť sa môžete aj s vašou dcérou, ktorá by sa mala rozhodnúť pre motív sama.

Nálepky na stenu pivonky

Ak je izba vašej princeznej ladená v svetlejšom štýle, určite sa do nej budú hodiť nálepky na stenu v podobe pivoniek. Sú to výraznejšie rastliny v ružovej farbe. Výhodou týchto nálepiek je, že sa ľahko kombinujú s ostatnými prvkami v detskej izbe.

3d nálepky na stenu

Moderná doba neustále napreduje a dôkazom toho sú aj 3d nálepky na stenu. Tie si môžete zaobstarať v motívoch zvierat, rastlín alebo prírody. Na výber máte aj 3d nálepky známych rozprávkových postavičiek.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Ďalšie články

abstraktný obraz
Inšpirácie

Ako skrášliť svoj domov? Obrazy, plagáty, puzzle či iné umenie

Patríte aj vy k tým, ktorých pohľad na holé steny nebaví? Nie je to vôbec inšpirujúce a interiér pôsobí neútulne a chladne? Poďme sa teda pozrieť, čo vám pomôže tento stav zmeniť. Aby steny nezívali prázdnotou Každý človek sa snaží svoj príbytok zariadiť