detské nálepky na stenu

Nálepky na stenu – trend, ktorý oživí každú detskú izbu

Detská izbička – útočisko detí pred okolitým svetom. Miesto, kde sa odohráva príbeh ich života. Postarajme sa, aby v ňom našli všetko, čo potrebujú a cítili sa príjemne.

Deti dokážu veľmi citlivo vnímať svoje okolie. Prostredie, v ktorom vyrastajú, má veľký vplyv na ich telesný aj duševný vývoj. Chcete mať doma spokojné a veselé dieťa? Postarajte sa, aby sa doma cítilo dobre.

Rodič verzus dieťa

Každý rodič si želá, aby sa dieťa vo svojej izbe cítilo príjemne. Preto ju zariadi pekným, praktickým a hlavne bezpečným nábytkom. Poličky zaplní hračkami a podlahu pokryje mäkkým farebným kobercom. Napriek veľkej snahe, ratolesť v izbičke nechce tráviť čas. Kde je problém?

Deti majú totiž iné potreby ako dospelí. Rodičom záleží hlavne na bezpečnosti a praktickosti. Dieťa upredností skôr podnetné, hravé a inšpirujúce prostredie. Nerieši nábytky. Potrebuje vedieť, že na svete je miestečko, ktoré je len jeho. Nesie jeho pečať.

Je mnoho spôsobov ako vytvoriť detskú izbu, ktorá bude praktická a bezpečná, ale zároveň lákavá pre dieťa. Stačí pár drobností, ktorými vaše dieťa práve žije.

Pekná stena zmení veľa

Obrovský vplyv na pocit z  miestnosti majú steny. Prázdnotou zívajúce plochy pôsobia chladne a veľmi neosobne. Izba je neútulná a nečudo, že sa v nej necítite dobre. Zvlášť to platí v izbách pre našich najmenších.

Ak chcete, aby dieťa bolo spokojné, spravte izbičku pútavou a hravou. Dotvorte interiér dekoráciami na stenu a uvidíte ten rozdiel. Počúvajte svojho potomka a vyčarujte mu na stenách jeho obľúbené rozprávkové postavičky, zvieratká, či hviezdičky. Obklopené veselými a známymi motívmi, sa deti s radosťou budú zdržiavať vo svojom kráľovstve.

Detské nálepky na stenu

Záujmy detí sa, samozrejme, s vekom menia. Pubertiak asi nebude rovnako očarený obrazom dinosaura, ako keď ste ho pred desiatimi rokmi s jasotom vešali na stenu. Pripravte sa na to, že dekorácie budete z času na čas dopĺňať a obmieňať.

Musíte sa s tým zmieriť. Detská izba má plniť svoj účel a vyhovovať svojim užívateľom.

Už teraz sa desíte množstva dier v stene a poškodenej maľovky? Zahoďte starosti! Dekorujte koľko chcete, bez akéhokoľvek poškodenia. Pomôžu vám v tom nálepky. Nie sú však len také obyčajné, majú výnimočné vlastnosti. Nálepky na stenu detské sú špeciálne nálepky s množstvom benefitov.

Nálepky do detskej izby ponúkajú všetko, po čom deti túžia

Doprajte deťom pohľad na to, čím v danom období žijú. Pri motívoch sa prihliada aj na rozdielne záujmy chlapcov a dievčat. Na základe toho, sa nálepky rozdeľujú na 2 skupiny.

Nálepky na stenu pre dievčatá

Dievčatá asi najčastejšie siahajú po motívoch princezien, psíkov, mačiatok, či koní. Radi sa obklopujú krásnymi a milými drobnosťami. Dievčenské nálepky na stenu určite splnia ich očakávania.

dievcenske nálepky na stenu

Nálepky na stenu pre chlapcov

Technickejšie založení chlapci zas nepohrdnú pohľadom na pekné auto, vesmírne motívy, ale aj dinosaury potešia.

Dlhodobo najobľúbenejšie sú však univerzálne motívy. Aj staršie deti si radi vyberajú nálepky na stenu strom, detské nálepky na stenu zvieratá, či nálepky na stenu s menom.

nálepky na stenu pre chlapcov

Dieťa vyberá motív, rodičia kvalitu

Nálepky do detskej izby z našej ponuky sa vyznačujú mnohými benefitmi. Dieťaťu kľudne doprajte peknú a kvalitnú dekoráciu, pričom stena zostane v bezpečí. Odrádza vás komplikované lepenie tapiet a nálepiek? Inštalácia našich nálepiek je taká jednoduchá, že ju zvládne aj staršie dieťa. Použitý kvalitný materiál a hlavne úžasné inovatívnelepidlo zaručia ľahkú aplikáciu bez bublín. Je to obrovská výhoda. Ušetríte si kopec nervov.

Naše nálepky sú zhotovené zo špeciálnej polypropylénovej fólie, ktorá má úžasné vlastnosti. Na dosiahnutie tuhosti stačí tenká vrstva, čiže pri výrobe sa použije menej materiálu. To znamená menej záťaže pre našu planétu. Napriek tenkej vrstve sú nálepky pevné a odolné voči poškriabaniu. Nezávadnosť materiálu ocenia hlavne rodičia najmenších detí, ktoré vnímajú svet aj ústočkami.

Pri výbere nálepky z našej ponuky, získavate nielen pekný, ale aj vysoko kvalitný a ekologický produkt.

Záujmy sa menia, trendy určujú čo je in

Nálepka je teda rýchlo a bez problémov umiestnená na mieste. Spokojnosť je na všetkých stranách. Radosť však netrvá dlho. Po určitom čase drobec už nechce na stene princezny, či dinosaura – chce detské nálepky na stenu zvieratká. Bojíte sa, že odlepením nálepky poškodíte maľovku? Je vám ľúto zničiť pekné obrázky?

Obavy kľudne zahoďte. Naše produkty zlepíte zo steny bez akéhokoľvek poškodenia. Vďaka inovatívnemu lepidlu, ani na stene nezostane žiadna pamiatka. Fóliu môžete, dokonca, opätovne použiť. Túži mladšia dcérka po princeznách, ktoré má na stene staršia sestrička? Po odlepení ich nalepte na stenu pri jej postieľke. Ešte na tom aj ušetríte. A staršej dovoľte tie zvieratká, po ktorých tak túži.

Aj vy ste doteraz odmietali dovoliť svojim deťom lepiť na steny obrázky? Zdôvodňovali ste to zničenou stenou a vyhadzovaním peňazí na krátkodobé zábavky?

Šťastné dieťa, spokojný rodič

S takýmito výhovorkami už nepochodíte. Pokojne nechajte drobcov, nech si vyberajú nálepky z našej ponuky a dotvárajú svoje kráľovstvo. Umožnite im rozvíjať svoje estetické cítenie a skrášliť si izbičku podľa svojich predstáv. Je to ich kúsok sveta. Tak nech im je blízky a milý. Vytvorte pomocou obľúbených motívov na stene miesto, v ktorom sa bude rozvíjať ich fantázia a kreativita. Dieťa sa bude spokojne hrať, tvoriť a snívať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Ďalšie články

abstraktný obraz
Inšpirácie

Ako skrášliť svoj domov? Obrazy, plagáty, puzzle či iné umenie

Patríte aj vy k tým, ktorých pohľad na holé steny nebaví? Nie je to vôbec inšpirujúce a interiér pôsobí neútulne a chladne? Poďme sa teda pozrieť, čo vám pomôže tento stav zmeniť. Aby steny nezívali prázdnotou Každý človek sa snaží svoj príbytok zariadiť